- v případě celodenního deště je areál uzavřen
- poslední vstup asi hodinu před uzavřením
- aktuální omezení provozu sledujte na Facebooku: Minigolf - Bystřice pod Hostýnem
- v roce 2022 se plánuje otevření od 14. 5. 2022 do 31. 10. 2022
- v roce 2022 bude zavřeno: v pátek 9. a v sobotu 10. 9. 2022 (celostátní turnaj - tréninky)
- v roce 2022 bude provoz výrazně omezen: od pátku 26. do neděle 28. 8. 2022 a v neděli 11. 9. 2022 (turnaje - upřesnění aktuálně na Facebooku)

* pouze v doprovodu dospělé osoby
** žáci SŠ a studenti VŠ a VOŠ s platným průkazem, ale nejvýše do 26 let; ZTP a nad 65 let pouze dle občanského průkazu
*** pouze platná slevová karta Hostýnsko individual - k zakoupení za 99 Kč na rok (platí v celém regionu např. na koupališti v Zahájeném v Bystřici pod Hostýnem, areál tohoto koupaliště můžete opustit s uvedenou kartou za účelem návštěvy minigolfu, přičemž se můžete na koupaliště vrátit zpět po ukončení hry na minigolfu)

Jako klub 1.DGC oficiálně pořádáme turnaje v rámci Českého minigolfového svazu.
V tyto termíny je hřiště pro veřejnost uzavřeno. Můžete nás však navštívit za účelem podpory, i se případně přiučit techniky profesionálních hráčů.

Letošní turnaje byly vzhledem ke koronavirovým opatřením zrušeny.

Pro hromadné skupiny např. ze škol je možno domluvit otevření i mimo provozní dobu.

Naše sportoviště usiluje o získání certifikátu CQ - Českého systému kvality služeb. Tato aktivita je podporována Ministerstvem místního rozvoje České republiky a náš spolek má vyškoleného jednoho trenéra kvality I. stupně (viz certifikát CSKST 000751 níže). Jakoukoliv připomínku ke kvalitě námi poskytovaných služeb: provozování sportovišť - minigolfu, petangue a badmintonu; provozování bufetu rychlého občerstvení a souvisejících bezplatných služeb - posezení v areálu, sociální zařízení a wi-fi připojení; ať už se jedná o negativní podněty nebo pochvalná sdělení, oznamte prosím na e-mail: 1.dgc_bph@post.cz nebo akutně na telefon +420 731 171 344. Vzhledem k převažujícímu zaměření našeho spolku na sportovní minigolf obsluhují naše sportoviště dobrovolníci z řad našich členů, proto prosíme o shovívavé hodnocení jejich převážně neplacené práce. Nicméně každá připomínky může vést ke zlepšení a napravení nedobrého stavu. Děkujeme za spolupráci.

Školení trenérů bylo financováno v rámci integrovaného operačního programu, projekt "Národní systém kvality služeb cestovního ruchu v ČR".

Certifikát zde